Mikä vaivaa,kun reilu puolivuotias sisäkisu alkoi oireilla siten,että limaa valuu suusta ja yskii. Erite haisee vielä todella pahalle.Kisu liikkuu hieman,mutta on aika unelias.Ei syö ja juokin vain vähän.Soitin eläinlääkärillekin,muttei katsonut vielä aiheelliseksi tuoda vastaanotolle.
Mikä vaivaa?
kissanpentu sairastaa
3380
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
toista eläinlääkäriä. Nyt kyllä todellakin olisi aiheellista käydä kissan kanssa näytillä. Tuo kuulostaa erittäin huolestuttavalta.
älä mieti,vaan vie VÄLITTÖMÄSTI KISUSI LÄÄKÄRIIN!!!!pennullasi ei ole kaikki tosiaankaan kunnossa,joten toimi että kisusi saa nopeasti apua!!!!
No todellakin viet kissan eläinlääkäriin!! Olikohan siellä joku harjoittelija sua neuvomassa... Vie toiseen eläinlääkäriin, jospa siellä otettaisiin ongelma ja kissasi oireet vakavasti. Minusta kuulostaa ainakin tosi vakavalta nuo kuvaamasi oireet!