Melu

Tuleeko rengas ja moottori melu kovaakin Toyota Corolla 1,6 Linea Sol 5D vuosimallia 2002:een??
2754
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi, jos tarkoitat viimeisintä korimallia olevaa corollaa niin melun osalta edustaa luokkansa keskitasoa. Moottori on käynniltään hiljainen kierroksillakaan ääni on hyvin miellyttävä, eteenpäib vievä.

Äänestä
  • Keskitasoa, hiljaisin minun muista samanlaisistani, alkuperäisillä renkailla.

    Varmaan saa hiljaisemman renkailla.

    Monessa autossa saa vain äänekkäämmän kun vaihtaa renkaita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ostoaikeissa kirjoitti:

Tuleeko rengas ja moottori melu kovaakin Toyota Corolla 1,6 Linea Sol 5D vuosimallia 2002:een??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu