No niin mikäs se lopullinen auton ilmestymis paikka on kun joku väitti että se tuli lavan alapuolelta mutta tuntuu mahdottomalta kun pitäsi saada tolpatkin sinne auton alle jotenkin. Autoa ei varmasti jaksa nostaa painaa kumminkin useampia satoja kiloja.
Eli lavanalapuolelta tulo on vaikeaa/mahdotonta,
sivuilta se ei tule ei takanta joten yksi jää jäljelle se voitaisiin laskea ylhäältä tolppien päällä. Mietin että tarvitsisi jonkun laiset nosturit mutta nostihan david sen sikapainavan rautalevynkin ilmaan.
Joko salaisuus ratkeaa? Miten on onko kukaan huomannut mitään siihen viittaavaa että se tulisi ylhäältä. Se näyttäsi ainoalta mahdollisuudelta.
Joku kuulemma tiesi sen voisi tulla kertomaan niin voimme lopettaa spekuloinnin.
Auto temppu
4
939
Vastaukset 4
- David4ever!
Ylhäältä tullut, kyllä ainoaksi vaihtoehdoksi jää että se auto tuli lavan takaa!
Miten niin DC nosti sen painavan levyn? heheh- David.
nosturi nosti sen levyn sekä auton. Ihmiset oli takana miten se muka sieltä tuli. Olisiko mahdollista että heitä olisi jäänyt huomaamatta tuo. Auton nosto pään yli.
Siis jos joku oli takana niin kertokaa olisiko voinut jäädä huomaamatta tuollainen. Eturivistä katsoen näytti ihan kuin verho olisi laskettu takanakatsojien päälle. - David4ever
David. kirjoitti:
nosturi nosti sen levyn sekä auton. Ihmiset oli takana miten se muka sieltä tuli. Olisiko mahdollista että heitä olisi jäänyt huomaamatta tuo. Auton nosto pään yli.
Siis jos joku oli takana niin kertokaa olisiko voinut jäädä huomaamatta tuollainen. Eturivistä katsoen näytti ihan kuin verho olisi laskettu takanakatsojien päälle.Ajatteles nyt esim. miten DC hävitti suihkukoneen aikanaan...sama juttu tässä.
- david.
David4ever kirjoitti:
Ajatteles nyt esim. miten DC hävitti suihkukoneen aikanaan...sama juttu tässä.
Lentsikka tempussa nuo ihmiset olivat maksettuja mutta helsingissähän nuo ihmiset olivat yleisöstä. Pariinkin otteesee käynyt joku ihmettelemässä että mistä auto tuli kun oli takana ja sieltä se auto ei kuulemma tullut. Muutenkin tolpat olivat metrin korkeat. Ensiksi pitäisi saada auto 2 metriä korkealle jotta se voitaisiin siirtää noiden ihmisten pään yli sen jälkeen se pitäisi laskea metrin korkeiden tolppien päälle vaikeaksi menee. Tarvittaisiin hemmetin pitkät trukinsorkat...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 641022
- 601009
- 93817
- 57803
- 42668
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois222630- 50588
- 66565
- 40560
Nainen joka haluaa miehen
Näyttää sen selvästi. Hommaa minihameet, pitkät hiukset, laihduttaa ja on iloinen sekä aktiivinen.79553