No niin mikäs se lopullinen auton ilmestymis paikka on kun joku väitti että se tuli lavan alapuolelta mutta tuntuu mahdottomalta kun pitäsi saada tolpatkin sinne auton alle jotenkin. Autoa ei varmasti jaksa nostaa painaa kumminkin useampia satoja kiloja.
Eli lavanalapuolelta tulo on vaikeaa/mahdotonta,
sivuilta se ei tule ei takanta joten yksi jää jäljelle se voitaisiin laskea ylhäältä tolppien päällä. Mietin että tarvitsisi jonkun laiset nosturit mutta nostihan david sen sikapainavan rautalevynkin ilmaan.
Joko salaisuus ratkeaa? Miten on onko kukaan huomannut mitään siihen viittaavaa että se tulisi ylhäältä. Se näyttäsi ainoalta mahdollisuudelta.
Joku kuulemma tiesi sen voisi tulla kertomaan niin voimme lopettaa spekuloinnin.
Auto temppu
4
893
Vastaukset
- David4ever!
Ylhäältä tullut, kyllä ainoaksi vaihtoehdoksi jää että se auto tuli lavan takaa!
Miten niin DC nosti sen painavan levyn? heheh- David.
nosturi nosti sen levyn sekä auton. Ihmiset oli takana miten se muka sieltä tuli. Olisiko mahdollista että heitä olisi jäänyt huomaamatta tuo. Auton nosto pään yli.
Siis jos joku oli takana niin kertokaa olisiko voinut jäädä huomaamatta tuollainen. Eturivistä katsoen näytti ihan kuin verho olisi laskettu takanakatsojien päälle. - David4ever
David. kirjoitti:
nosturi nosti sen levyn sekä auton. Ihmiset oli takana miten se muka sieltä tuli. Olisiko mahdollista että heitä olisi jäänyt huomaamatta tuo. Auton nosto pään yli.
Siis jos joku oli takana niin kertokaa olisiko voinut jäädä huomaamatta tuollainen. Eturivistä katsoen näytti ihan kuin verho olisi laskettu takanakatsojien päälle.Ajatteles nyt esim. miten DC hävitti suihkukoneen aikanaan...sama juttu tässä.
- david.
David4ever kirjoitti:
Ajatteles nyt esim. miten DC hävitti suihkukoneen aikanaan...sama juttu tässä.
Lentsikka tempussa nuo ihmiset olivat maksettuja mutta helsingissähän nuo ihmiset olivat yleisöstä. Pariinkin otteesee käynyt joku ihmettelemässä että mistä auto tuli kun oli takana ja sieltä se auto ei kuulemma tullut. Muutenkin tolpat olivat metrin korkeat. Ensiksi pitäisi saada auto 2 metriä korkealle jotta se voitaisiin siirtää noiden ihmisten pään yli sen jälkeen se pitäisi laskea metrin korkeiden tolppien päälle vaikeaksi menee. Tarvittaisiin hemmetin pitkät trukinsorkat...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei1946769- 1581975
- 1131658
- 511370
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️541185Möykkähulluus vaati kuolonuhrin
Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢441059Älä mies pidä mua pettäjänä
En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu981017Reeniähororeeniä
Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?6957Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.
Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan251924- 41889