Rakastettuni

Sinun kätesi kädessäni, tuntuu niin oikealta.
Vahvojen käsiesi syleilyssä katoaa kaikki se, mikä hetki sitten vielä satutti.
Huuliesi hellä suudelma ja palan taas halusta rakastella kanssasi, olenhan jo niin kauan sinua rakastanut...
1211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Käsi kädessä..syvällä sylissä sykkyrällä.

Huulet hellästi hiuksia hyväillen..

Vahvojen käsiesi syleilyssä saan voimaa..uskoa huomiseen.. parempaan.

Pidä kädestäni. Ole siinä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anelma kirjoitti:

Sinun kätesi kädessäni, tuntuu niin oikealta.
Vahvojen käsiesi syleilyssä katoaa kaikki se, mikä hetki sitten vielä satutti.
Huuliesi hellä suudelma ja palan taas halusta rakastella kanssasi, olenhan jo niin kauan sinua rakastanut...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu