Onko kellään ollut nyt parin päivän aikana niin, että HP-fanit sivut eivät ole auenneet? Itselläni ne ei jostain syystä avaudu... Olisko teknisiä ongelmia?
Hp-fanit ei näy?
....
181630
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Niillähän on ollut ne aika sekaisin ne sivut jo pidemmän aikaa. Odotellaan pari päivää.
joo, mulla oli kans mut siit on viikko.
Hpfanit.nocrew.org:ssa on uudistusprosessi menossa. Liekkö tämä liittyisi siihenkin :)
Lupaan, että ne uudet sivut ovat hienot. Olen nähnyt ne ja moni muukin varmaan on, mutta muistakaa, että ette anna linkkiä sinne, ennenkuin sivut ovat virallisesti julki.
Itsekin pääsin uusille sivuille. (tai no aika varmaan ne on ne) En lukenut sitä mistään mutta pääsin sinne puoliksi vahingossa ja puoliksi sen jälkeen sitten päättelemällä.
Vilkasin sivustoa vähän tarkemmin ja en olekaan enää epävarma, että ovatko ne uudet sivut. :)
Syynä on tosiaan muutto. Öm. Minulla on kyllä se uusi osoite, mutten tiedä onko sitä tarkoitus ns. "julkistaa" vielä. Joten jos vain odotellaan :)
Hei, antakaa vinkki mitenkä nuo uudet "ei vielä valmiit?" sivut löysitte?
:D Haluaisin nähdä.
http://hpfanit.nocrew.org/
Tuolta pääsee uusille, keskeneräisille sivuille! :)
Ajattelin vain ilmoittaa.
Heipparallaa! olin juurikin menossa katsomaan mitä kuuluu hp-faneille, vaan eipä sivu auennutkaan! selasin hieman, ja huomasin kysymyksesi, minusta tuntuu että nyt on jotakin vikaa sivun ylläpitäjillä.. viimeksi itse kävin hp-fanien sivuilla varmaan 3vkoa. sitten. eli en kyllä tuhon kysymykseesi osaa vastata, mutta eläkäämme toivossa. että sivut näkyvät taasen pian ;D p.s. Todella hyvät sivut!! löytyy kaikki mitä pitääkin, jatkakaa ylläpitäjät samaan malliin!! :DD
Taaskaan ei toimi ainakaan minulla. Voisitteko laittaa tänne viestiä jos tiedätte jotain.
eipä toimi mullakaan.. ois kiva päästä pitkästä aikaa käymään (:
Itse menin pitkästä aikaa katsomaan mitä sivuilla olisi mutta nepäs eivät aukeakkaan! mitä nyt avuksi?
Siirretään uudelle alustalle. Pitäisi aueta tämän viikon aikana.
T: Vuotiksessa nimimerkillä Hartsa pyörivä ukkeli
Ei näy... Mulla ei näy uudetkaan :( :( :(
Haluisin niin päästä taas sinne...
Eipäs näy minullakaan ainakaan vielä. Ehkä ensiviikolla.
Yrittäis vähän nopeampaa avata niiitä, ei jaksa enää oottaa niitä.....
Niinpä. Uudistaaks ne nyt jotain?
Hp.fanit ja vuotis muuttavat uudelle palvelimelle, mutta hp.fanien tyypeistä RIIPPUMATTOMIA ongelmia on palveluntarjoajan puolelta. 29 pvä saadaan aikaisintaan takaisin sivustot. Kannattaa seurata Vuotiksen fb-sivua, jonka näkevät myös fb:hen kuulumattomat: http://www.facebook.com/vuotis.net?ref=ts
-Toju