Miksi poikaystäväni ei saa orgasmia, vaikka seisoa jäpöttää loistavasti ? Voiko hän jännittää niin paljon vai mitä se on ? Olemme tavanneet aika vasta.
Seisoo, mutta ei orgasmia
auttakaa miehet
103097
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tarkennukseksi vielä, että mielestäni olen aika taitava sängyssä, kehuttu on , joten pliis miettikää jotain muuta vastausta kuin että mun pitäisi osata tehdä jotain.
Eiköhän tuo johdu ihan jännittämisestä. Itselläni
oli nuorempana samoja "oireita" uuden suhteen alussa.
Pystyi kyllä harrastamaan sänkyhommia vaikka kuinka
kauan, mutta lasti ei vain irronnut. Vaiva hävisi
vähitellen kun alkoi ottamaan sänkyhommat hieman
rennommin.
Vau!
oon ihan kade , itsellä lentää aina ihan liian nopeasti pari minuuttia hommia niin johan lentää...
Ois kiva höylätä kauemmin että muijakin ois tyytyväinen....
tiedät sitten että se sun poikakaveris rakastaa ja välittää sinusta :-) Tästä seurauksena sillä voi olla liikaa paineita sängyssä sun tyydyttämiseen, varsinkin jos se on kokemattomampi tyyppi.
Ittellä samaa vikaa, oisko 3kk lähes päivittäistä seksiä kestänyt ennenkuin laukesin ensimmäisen kerran, eikä se vieläkään ole ihan satavarmaa jokakerta. Ja se on yks ainoa asento jossa laukean, muista asennoista saa jyystää vaikka tunnin .
Anna jätkälles aikaa, eläkä kehitä itsellesi itsetuntokriisiä asiasta.
Olen käynnyt saman kokemuksen läpi eli en itse saannut lauettua,mutta ei se haittaa,koska tunnetila ratkaisee,jos ei lapsen teko vain mielessä.?
Miehellä siittiöt tulee nuorena nopeasti ja vanhemmalla kestää pidempään,joten en tunne taustaasi?
Nauttikaa läheisyydestä ja jos lapsenteko mielessä,niin suosittelen tohtorilla käyntiä.
Kiitos asiallisesta palautteesta. Juttelin asiasta myös poikaystäväni kanssa, sillä minun oli pakko kysyä mitä teen väärin. Hän kertoi myös jännittävänsä minua, kuten tekin.
Lapsentekopuuhat eivät ole mielessä, joten kylläpä putosi iso kivi sydämeltäni.
Kiitos, olette ihania miehiä !
Tavallinen mies laukea, kun vetelet sitä nahkaa ylös-alas ja hierot sitä vartta...kyllä se mälli sieltä tulee...!!
yksi viikko ennen sain orgasmi tyttöystäväni kanssa, vaikka minä heti tunnin että hän oli elämäni paras pano. Ei vieläkään on 100 %
Sama ongelma täällä päin. Jos ei mies tuu paneskellessa, hoidan homman kotiin suu- ja käsipelillä.
Sama täällä , ei tuu. Tottakait kaikkea mahdollista on kokeiltu. Kädet, suu, jalat, korva, nenä, kainalo, rinnat... kaikkea kokeiltu.
Sulla ei ole samaa ongelmaa ku luulisin alkuperäisen kirjoittajan tarkoittaneen.