windows updatella. Mutta älkää ottako sitä tyrkytettyä IE 6 päivitystä ellette ole jo ottaneet. Se vie vanhan koneen resurssit.
Win 98:aan päivitys
hakekaa
3312
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei se minulle tarjonnuytkaan ysikasiin kuin tällaista tärkeää päivitysta.
KB 908 519
Mikä tuo IE-päivitys on?
Hakekaa vaan niitä päivityksiä,mutta jos rupee kone kaatuileen ja hidasteleen,niin älkää ihmetelkö.Parhaiten toimii alkuperäiseltä levyltä asennettu W98,johon ei ole lisätty mitään päivityksiä eikä muitakaan lisä tai apuohjelmia.Jos on palomuuri ja virustorjunta kunnossa,vaihdettu selain,ei näistä päivityksistä ole mitään hyötyä.
Nythän sie vasta hurjia puhut, mokomakin. Olen askarrellut ysikasilla 6 vuotta ja meinaan vielä seuraavatkin 6 vuotta. Kaikki tarjotut päivitykset olen laittanut.Ei mitään ongelmia.... no jotkut varmasti laittavat kiintolevyn särkymisenkin Microsoftin syyksi.