vikamuisti

tietääkö kukaan onnistuuko passatin (2.0 gl -95)
vikamuistin nollaus kotikonstein. koelaudasta löytyy liitin,visiinkin OBD1. on turhan kallista käydä merkkiliikkeessä nollauttamassa,kun ABS ja airbäc valot syttyvät silloin tällöin
1480
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En tiedä missä päin asut mutta mä jouduin viime syksynä käymään n kerran kuussa nollauttamassa tietokoneen kun ilmoitti huoltoja jotka oli jo tehty. Kävin aina Konalan Laakkosella ja aina ilmaiseksi nollasivat ja tarkastivat vikamuistin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nollaus kirjoitti:

tietääkö kukaan onnistuuko passatin (2.0 gl -95)
vikamuistin nollaus kotikonstein. koelaudasta löytyy liitin,visiinkin OBD1. on turhan kallista käydä merkkiliikkeessä nollauttamassa,kun ABS ja airbäc valot syttyvät silloin tällöin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu