habbo kolikoita.

niin että haluatteko ilmaista rahaa kun yksi kaveri kerto mistä saan ja miten lisättyy rahaa toisille niin kertokaa salasana ja nimi niin käyn lisäämässä rahaa sinulle ihan oikeasti. lähettäkää nimi ja salasana mulle [email protected]
6627
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vaude!

Äänestä

keksit kokojutun päästäsi ja peeelooooot
viä loooooooooool
mee äiteen paneeeeeeee
sähkäriskis on äites perseestä

Äänestä

Lisätkääs tämä [email protected] jokaiselle pornosivun sähköpostilistoille kuin tiedätte!!!

Äänestä
  • vittu jos sä vittu haukut mun äitii niin vittu mä tuun hakkaa sut vittu vaikka manne jengin kaa tai yksin vittu mis asut

    Äänestä

ja viddu jos joku haukkuu mun mutsii nii mä tuun hakkaa ihan yksin vaikka tai jengin kaaa vittu

Äänestä

hahahhahaahah...........

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hhhccc kirjoitti:

niin että haluatteko ilmaista rahaa kun yksi kaveri kerto mistä saan ja miten lisättyy rahaa toisille niin kertokaa salasana ja nimi niin käyn lisäämässä rahaa sinulle ihan oikeasti. lähettäkää nimi ja salasana mulle [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu