kaapeli apua !

Osaako kukaan kertoa ristiin kytketyn kaapelin johtojärjestystä kahden ethernet verkkokortin välille.
4235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • meneekö loput (4,5,7,8) vastaaviin 4,5,7,8 paikkoihin, Kiitokset huippunopesta vastauksesta

    Äänestä

  • ethernet kirjoitti:

    meneekö loput (4,5,7,8) vastaaviin 4,5,7,8 paikkoihin, Kiitokset huippunopesta vastauksesta

    voit jättää kytkemättä.

    Äänestä

  • masak kirjoitti:

    voit jättää kytkemättä.

    suuret kiitokset

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ethernet kirjoitti:

Osaako kukaan kertoa ristiin kytketyn kaapelin johtojärjestystä kahden ethernet verkkokortin välille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu