splinter cell : pandora tomorrow....se on se mis ollaan siin lentokentällä ja alussa hypätään sen rekan kyytiin ja mennää sinne autoparkkipaikkaa. siel on ne kolme terroristia ja yks koira?. kolkkasin ne kaikki. se ovi sen toisen vartijan kopin vieres on "jammed". ja aina ku yritän mennä siit ni se mun pomo ja se nainen alkaa valittaaa jotain et ei voi jättää terroristei taakse... okei siis siellä rekassa seisoo yks tyyppi kun kattoo lämpö kameroil olen yrittäny vihellellä ja ammuskella mut ei äijä tuu.. joten mitenkähän sen sais tapettua? vai onko mun peli jummannu sen sinne?
pandora tomorrow
rekka kohta
4575
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Siinä muistaakseni pitää kaks niistä terroristeistä ampua kuoliaaks vaiks päähän. Eli sillä ei oo enempää, kun kolme terroristia. Toinen niistä oli ainakin se mikä on siinä kopis. Jos pääset siitä seuraavasta tasosta läpi, missä ollaan matkatavaraterminaalissa, niin kerro mulle miten pääsit. Siinä pitäs kans tappaa jotain terroristeja. Useasta yrityksestä huolimatta en pääse "jammedista" läpi
Kyseessä on helppo ratkaisu ongelmaan. Kun pistät lämpökameran päälle niin näet eräät terroristit normaalia punaisempana. Juuri nämä jampat pitää tappaa. Kun olet tappanut terroristit niin ovi aukeaa.
Tiedätkö, mitä pitää tehdä siinä kohdassa, mikä alkaa odotusterminaalista? Olen tappanut kaikki terroristit, mutta en vaan pääse läpi.
miten päästä eteenpäin kohdasta jossa pomolta tulee viesti " you have to location soth". oon kattonu lämpökiikareil ja näen ne kaikki kolme, mut mitä sitte pitää tehä? hissit on jumissa, eikä minnekää pääse.