en ymmärrä

tietokoneet on niin vaikeita että kaikkien pitäs olla insinöörejä ja kuitenkin näitä nykypäivänä pitää osata käyttää!
2156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vaikeita ole jos osaa käyttää.
Mutta noiten rikollisten tekemät ohjelmat on vaikeita välillä poistaa.
Olikos sitä noin 800 hyökkäystä windowsia vastaan. (1/4 kauden aikana) muistelee.
Niin siinä sitä koneen käyttäjälle niitä ongelmia tulee.

Äänestä

tietää ja tämäkin tieto autto ymmärtämään,kiitän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko mitään järkeä kirjoitti:

tietokoneet on niin vaikeita että kaikkien pitäs olla insinöörejä ja kuitenkin näitä nykypäivänä pitää osata käyttää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu