Onko kellään hyvää klaanii???

Nii et oisko teil kellään hyvää klaanii johon vois liittyy???

Nii oon muute 80lvl
7477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

no enpä tiiä mut finnishclanforwizardsii ei kannata liittyä! se on paska klaani koska me tapetaa omia ja ei tulla vildu retkille sopivalla ajalla terveisin klaanin johtaja kusettaja ja koko klaanin paskapää: PURE MAGETUS!

Äänestä

www.freewebs.com/playersforkilling

Äänestä

www.freewebs.com/lompakko

Äänestä

taa on oikeesti hyvä www.freewebs.com/liero2005/

Äänestä

www.pofc.fi ei oo mun klaani mut membereille yli 65 hp hyvä

Äänestä

www.freewebs.com/kapteeni100/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


<><><>... kirjoitti:

Nii et oisko teil kellään hyvää klaanii johon vois liittyy???

Nii oon muute 80lvl

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu