Kannattaako...?

... Ostaa Vacation? Sehän on suomex, vai mitä? Eix se oo vähän tylsää...? :/ Mä haluisin sen enkuksi.

Mulla on ennestää HD ja LL *you know* ;)
8253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

hei..sun ei tartte ostaa suomenkielistä=) voit ostaa englantilaisenkin!

Äänestä
  • ... Vacationin saa ostaa englanninkielisenä? En kyllä "jaksais" tilata jostakin netistä... Se olis mulle liian vaikeeta ;D

    Äänestä

  • Sandy kirjoitti:

    ... Vacationin saa ostaa englanninkielisenä? En kyllä "jaksais" tilata jostakin netistä... Se olis mulle liian vaikeeta ;D

    anttilasta pitäis saaha aika moni kielisenä tai niiku et siel pitäis olla enkuks

    Äänestä

Mun kaveri osti eilen sen lomalla pelin ja mä tietysti uteliaana menin katsomaan sinne yhden toisen kaverini kanssa millanen se on.
No, meiän molempien (mun ja sen mun toisen kaverin) mielestä on ihan tyhmää että se on suomen kielellä. Mutta toista kaveria ei haitannu.

No, me sitten asennettiin se sen koneelle ja siihen tulee kysymys, että millä kielellä sä sen haluat. Siinä on nää samat vanhat tutut kielet (myös englanti) lisänä vain suomi.

Eli voit ostaa ihan suomenkielisen!!

Mutta HUOM!!!!! Se mun kaveri otti sen suomen kielisenä, ja oikeastaan se on tosi mielenkiintonen suomenkielellä kun sen ymmärtää, valitettavasti jos sulla on Hot date, niin niitten ihmisten nimetkin muuttuu suomenkielisiks (esim: laura, Leo...) =(

Toivottavasti tästä oli apua. Kysy jos jotain jäi askarruttamaan niin vastaan jos vain kykenen. =)

Äänestä
  • ... Kaikille vastanneille!:)

    Smile, miltä se itse peli vaikutti? Oliko se kiva/mielenkiintoinen? Kannattaako ostaa?

    Äänestä

  • Sandy kirjoitti:

    ... Kaikille vastanneille!:)

    Smile, miltä se itse peli vaikutti? Oliko se kiva/mielenkiintoinen? Kannattaako ostaa?

    No, en mä tiiä.
    Se on aika samantapanen kun Hot Date.
    Sun pitäis itte päättää haluutko sen!!

    Äänestä

  • smile kirjoitti:

    No, en mä tiiä.
    Se on aika samantapanen kun Hot Date.
    Sun pitäis itte päättää haluutko sen!!

    ... Kun mä en oo pelannut sitä ite koskaan niin ajattelin kysyy muiden mielipiteitä :)

    Äänestä

  • Sandy kirjoitti:

    ... Kun mä en oo pelannut sitä ite koskaan niin ajattelin kysyy muiden mielipiteitä :)

    Sinuna odottaisin sen ilmestymistä ja miettisin sitten uudelleen, sillä ei se Lomalla niin erikoinen ollut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sandy kirjoitti:

... Ostaa Vacation? Sehän on suomex, vai mitä? Eix se oo vähän tylsää...? :/ Mä haluisin sen enkuksi.

Mulla on ennestää HD ja LL *you know* ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu