Olenko idiotti?

Mä en tiiä ollekaa et onks mul alkanu jo valkovuoto! mun mielestä ne ois alkanu mut mä en oo varma. mä en tiiä ollekaa et mmillasta se on ja nje.....kertokaa idiootille!
21110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pysyykö sun alushousut kuivina vai onko sinne valunut jotain vaaleaa nestettä, joka on joko vielä märkää tai sitten jo kuivunut? Kaipa sinä sen itse parhaiten tiedät. Jos alushousut pysyy kuivina seuraavaan pesukertaan asti, niin sitten sulla ei varmaan ole vielä alkanut valkovuoto.

Äänestä
  • eikö valkovuoto jatku läpi elämän, tai ainakin vaihdevuosiin asti?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Idiotti..... kirjoitti:

Mä en tiiä ollekaa et onks mul alkanu jo valkovuoto! mun mielestä ne ois alkanu mut mä en oo varma. mä en tiiä ollekaa et mmillasta se on ja nje.....kertokaa idiootille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu