Kesäpäivä maaseudulla

Kesäpoika

Maaseutu herättää kummasti monen himot. Näinkin voi kesäpäivää viettää:

Vien sinut kauniina kesäpäivänä maaseudulle. Jätämme auton tien sivuun ja kävelemme kunnes saavumme vanhalle heinäladolle. Nappaan sinut syliini ja kannan sinut sisään. Sisällä lasken sinut ison heinäpaalin päälle ja painan pääni jalkojesi väliin. Huomaan, että sinulla ei ole housuja mekkosi alla… olet myös ajellut itsesi posliiniksi, mikä kiihottaa minua suunnattomasti… Aloitan nuolemisen ja sinä olet pian valmista peltoa kynnettäväksi. Kiihkoissasi nouset ylös ja vedät shortsini alas ja aloitat sellaisen suihinoton, että minulla on vaikeuksia pidätellä itseäni…

Päästät irti ja menet lattialle kontallesi ja sanot haluavasi kovaa takaapäin. Sehän sopii, sanon. Vähitellen painan lähes purkautumaisillaan olevan kullini pilluusi ja sinä uikutat kuinka suuri se on. Himoissani seuraan kuinka työnnyn sinuun yhä uudelleen ja uudelleen. Korkotan käsiäni ja aloitan hyväilemään rintojasi samalla kun mullkuni soutaa pillussasi. Hetken päästä kerrot, että haluat ratsastaa. Käännymme ympäri, otan sinut syliini ja sinä aloitat vauhdikkaan ravin. Sinun ratsastaessasi minä hieron ja imen rintojasi himokkaasti. Sinä lisäät vauhtia ja pian alat vavista siihen malliin, että tiedän sinun saaneen orgasmin. Koska itse en vielä lauennut, lasken sinut selällesi ja työnnyn sinuun uudelleen - tällä kertaa lähetyssaarnaaja-asennossa. Nussin sinua raivokkaasti kunnes tunnen lastini olevan liikkeellä. Vedän vielä muutaman vedon ennen kuin karjaisten laukean sisääsi. Rojahdan viereesi ja hetken maattuamme nousemme ylös, pukeudumme ja lähdemme autolle. Autossa sinä kysyt: "Minne mennään ?"
Minä vastaan: "Odota niin näet. Tämä oli vasta ensimmäinen kohde maalaiskiertokäynnillämme…"


Mielipiteitä !
Pidittekö ?

6

7811

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Matti

      Hyvä Kesäpoika

      Selvästi olet kirjoittaja-ainesta. Ehkä kuitenkin laventaisit kerrontaasi ja toisit siihen enemmän vivahteita. Kenties ei kannattaisi mennä niin suoraan itse aktiin.

      Kirjoita lisää; luen varmasti.

      Terveisin
      Matti

    • Jemina

      Kostuin ihan oikeesti!
      Laitappa lisää tulemaan

      • Kesäpoika

        Voisinpa laittaa jos oikeasti kostuit noin lyhyestä ja suht' suoraan menevästä tarinasta.
        Haluatko päästä seuraavan tarinan pääosaan nimelläsi ?
        Mulla on muutama tarina varastossa kun
        niitä kirjoittelin viime kesänä hekumallisissa olosuhteissa.
        Tuonkin "kesäpäivä maaseudulla" kirjoitin heinäkuussa.
        Vastaapa niin laitan sitten lisää tulemaan !

        T. Kesäpoikasi


      • Kesäpoika

        On mulla täällä pari muutakin tarinaa jotka olen laittanut muiden iloksi.

        Käy saunassa lukemassa "Erityisen nautinnollinen" ja Eka kerta -palstalla
        "Erityisen nautinnollinen #2"

        Ne on molemmat mun ihan ikiomia tekstejä, kirjoitin ne alkujaan jo viime keväänä / kesänä mutta uskaltauduin laittamaan ne tänne vasta nyt syksyllä.

        Käy lukemassa ja kertomassa mielipiteesi niistä. Luen mielelläni sinun vastaustasi...

        P.S. Olisi kiva nähdä kun kostut...
        ainakin ilmeesi...


    • Heidi

      haluaisin lukea enemmänkin kirjoituksiasi, tuosta ainakin pidin valtavasti! ;)

      terveisin nimim. "kostea jo"

      • Kesäpoika

        On mulla täällä pari muutakin tarinaa jotka olen laittanut muiden iloksi.

        Käy saunassa lukemassa "Erityisen nautinnollinen" ja Eka kerta -palstalla
        "Erityisen nautinnollinen #2"

        Ne on molemmat mun ihan ikiomia tekstejä, kirjoitin ne alkujaan jo viime kesänä mutta uskaltauduin laittamaan ne tänne vasta nyt syksyllä.

        Käy lukemassa ja kertomassa mielipiteesi niistä. Luen mielelläni sinun vastaustasi...

        P.S. Pyydätkö minua tulemaan tarkistamaan kuinka kostea olet...? Heh.. :-)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksköhän mä oon tuolla

      Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup
      Ikävä
      32
      4691
    2. Aamu on aina iltaa viisaampi.

      Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene
      Ikävä
      15
      2648
    3. Ihana on nähdä edes ohimennen

      Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su
      Ikävä
      64
      2533
    4. Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt

      Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko
      Ikävä
      25
      2455
    5. ymmärrätkö miksi minua sattui?

      Vinkki, jätit tekemättä jotain.
      Ikävä
      32
      1837
    6. Saattaisimme olla yhdessä

      Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla
      Ikävä
      32
      1641
    7. Se meidän sydänyhteys

      Oli ihanaa. Oltiin samankaltaisia sieluja ja tunnettiin voimakasta vetovoimaa ja yhteenkuuluvuutta. Voisiko se löytyä vi
      Ikävä
      73
      1496
    8. Mies, mua jotenkin kiinnostaa

      Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?
      Ikävä
      60
      1428
    9. Vanhemmalle naiselle

      Juhannussauna on lämpiämässä. 🌿🥵💦
      Ikävä
      66
      1304
    10. Epäiletkö että kaivattusi

      On tai on ollut ihastunut sinuun?
      Ikävä
      82
      1241
    Aihe