real player

niin,mistä voi katsoa päivityksen tarpeen real playeriin 10.5 ja miten?nyt on versio 6.0.12.1465 onko uusin?
5237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Real player...Maailman toiseksi suurin spyware.
Se kannattaa asentaa joka koneelle ehdottomasti.

Äänestä
  • sano se suurinkin sitten!

    Äänestä

  • minä vaan kirjoitti:

    sano se suurinkin sitten!

    On tietysti windows, mut onneks nekin ongelmat pystyy korjaamaan ja tukkimaan, jos vain osaa.
    Ei "soittele" enää windowsit kotiin mun koneel...

    Äänestä

itse poistin realplayerin ja laitoin Bsplayerin enkä ole katunut.
Harmi vaan kun vielä monessa tarjotaan realplayerin toistettavaa tiedostoa.
Soittimina on Bsplayer ja mediaplayer eikä muuta tarvii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mistä katsoa kirjoitti:

niin,mistä voi katsoa päivityksen tarpeen real playeriin 10.5 ja miten?nyt on versio 6.0.12.1465 onko uusin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu