em ja kim menivät naimisiin varhain sunnuntaiaamuna detroitissa. toivottavasti niiden liitto nyt sitten kestäis... toivon vaan emille kaikkea hyvää ja onnea. mitäs te muut ajattelette tästä asiasta?
eminem meni naimisiin
em4everfan
6928
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jaa a... Noh tilanne on siis niin että Haylie Jade tarvii kummanki vanhemman joten ne meni kait siksi takasin yhteen!
no en mä nyt usko että ne pelkästään sen takia.
noinko se kirjoitetaanki... punastuuuuuuuuu
tässä tosiaan oo mitään yliluonnollista. mitään.
Emin tyttären nimi on Haley? Nyt nimittäi ihan pikkasen rupee selkäpiitä karmimaan... Se oli nimittäin mun s-postisalasana öpaut viis vuotta sitten. Ja onhan se Alex Haley jotain kirjottanukin, Juuret tjtn.
Hailie se on ja tämmösen tekstinkin löysin, kun nopeesti selailin:
"Hailie Jade lukee Eminemin oikeassa kädessä. Hän sanoi ottaneensa sen A) Koska rakastaa tytärtään ja B) Em on kyllästynyt siihen että Hailien nimi kirjoitetaan vääriin lehtiin. ”Se ei ole Haley tai Hallie, Hailey.. en voi sietää sitä että kusipäät eivät opettele kirjoittamaan edes tyttäreni nimeä oikein.” Hailien virallinen nimi on Hailie Jade Mathers."