em ja kim menivät naimisiin varhain sunnuntaiaamuna detroitissa. toivottavasti niiden liitto nyt sitten kestäis... toivon vaan emille kaikkea hyvää ja onnea. mitäs te muut ajattelette tästä asiasta?
eminem meni naimisiin
6
901
Vastaukset
- Elena
Jaa a... Noh tilanne on siis niin että Haylie Jade tarvii kummanki vanhemman joten ne meni kait siksi takasin yhteen!
- meri
no en mä nyt usko että ne pelkästään sen takia.
- öhhhh
noinko se kirjoitetaanki... punastuuuuuuuuu
- kiva, ettei
öhhhh kirjoitti:
noinko se kirjoitetaanki... punastuuuuuuuuu
tässä tosiaan oo mitään yliluonnollista. mitään.
- totta, että
Emin tyttären nimi on Haley? Nyt nimittäi ihan pikkasen rupee selkäpiitä karmimaan... Se oli nimittäin mun s-postisalasana öpaut viis vuotta sitten. Ja onhan se Alex Haley jotain kirjottanukin, Juuret tjtn.
- Judie
Hailie se on ja tämmösen tekstinkin löysin, kun nopeesti selailin:
"Hailie Jade lukee Eminemin oikeassa kädessä. Hän sanoi ottaneensa sen A) Koska rakastaa tytärtään ja B) Em on kyllästynyt siihen että Hailien nimi kirjoitetaan vääriin lehtiin. ”Se ei ole Haley tai Hallie, Hailey.. en voi sietää sitä että kusipäät eivät opettele kirjoittamaan edes tyttäreni nimeä oikein.” Hailien virallinen nimi on Hailie Jade Mathers."
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja16122104Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant658596Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va616173SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1785792Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3145252Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot294816HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.784411Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm804223"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153750Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.1071633