Onko kukaan kokeillut? Toimiiko yhtään????????
riippuvat
APUA!!! aphrodite bust lotion
61715
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Siinä on hormoonia joka saa nestettä kertymään tisseihin joksikin aikaa (=niinku kuukautisia ennen ainakin mulla turpoo) eli ei takuulla auta! Saa rintasyövän korkeintaan ja ne riippuu entistä enemmän kun lopetat aineen käytön.
Osta ryhdikkäät liivit ja tee rintalihasliikkeitä...
teen jo. rinnat pienenee mut eivät ole niin kiinteät.
Imetyksen jälkeen rinnat pienenivät mutta löystyivät ja menettivät kimmoisuutensa. Aikoinaan ne kasvoivat e-pillerien myötä mistä alamäki alkoi. Olen nuori ja haluaisin nauttia kauniista povesta. Onkohan mitään muuta luontaistuotetta mikä auttais?????????
niin ymmärrät, mitkä ovat oikeita ongelmia. Nykyään kaikkialla tuputetaan sitä tissiä, jotta todellisuudentaju hämärtyy. Sama on rupsahtaminen tapahtunut täällä (3 lasta)ja niin monella muullakin naisella.
Kyllä ne rinnat palautuvat jonkin verran kun aikaa kuluu ja teet rintalihasliikkeitä, muu on sitten vain luonnollinen seuraus elämän tärkeimmästä tehtävästä.
itseäni eivät niin hirveästi haittaa, mutta miestä tuntuu haittaavan... haluaisin olla kaunis hänen silmissään :(
Tylsää, että hän ajattelee rinnoista siten. Varmasti olet viehättävä ja kunhan olet sinu itsesi kanssa, ei mieskään voi egnoorata viehättävyyttäsi.
Sitä paitsi rinnat kyllä palautuvat vielä:)