Vertailin talopaketti kuvastoja

Tuli raksalla yks kaks paska hätä eikä ollut kuin talopaketti kuvastoja!
Totesin että Kastellin ohut lehtinen paperi oli ihan hyvä. Omatalon paksukuvasto ei hyvä!
2909
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...persiin pyyhin parrulla, lankulla tai propsin pätkällä :)

Äänestä
  • tiesitkö että masturbaatio paskalla aiheuttaa sulkiksen supistelua vielä 3.5 sek ejakulaation jälkeen?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


testikannattaa kirjoitti:

Tuli raksalla yks kaks paska hätä eikä ollut kuin talopaketti kuvastoja!
Totesin että Kastellin ohut lehtinen paperi oli ihan hyvä. Omatalon paksukuvasto ei hyvä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu