mitä pidätte pojissa seksikkäänä?
tytöt hoi
meitsi
81377
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
jos on sellanen söpö luonne,niin se on tosi seksikästä;) sitten vielä kiinteä vartalo, ei tarvii välttämättä olla rakennettu kokonaan lihaksista, kiinteä riittää jo :) (ainakin mulle)
puolustaa tyttöänsä ihan kybällä. vois vaikka faitata jonkun kanssa vaan pitääkseen tyttönsä puolia...
seksikkäintä on itsevarmuus. Ei tarvitse näyttää syötävän hyvältä, jos on itsevarmuus mistä innostua.
Mie ihastuin ihan korviani myöten yhteen jätkään joka ei oikeastaan ole kummemmin hyvännäköinen, se on vuoden vanhempi lukiolainen. Mutta siinä on muutama niin järjettömän seksikäs piirre, ei niitä voi vastustaa :)
Ensinnäkin sillä on jumalattoman kauniit silmät, sellaiset vaaleansiniset, kylmät väreet menee kun kattoo niitä!
Toisekseen se silti on aika itsevarma ja sillä on niin älytön huumorintaju että vähemmästäkin menee jalat alta.
Ja sitte: sillä on ihanat hartiat ja käsivarret! Niihin mie kiinnitän kaikissa jätkissä oikeestaan huomiota, sellaste voimakkaan ja turvallisen tuntuiset käsivarret ja leveähköt hartiat, nami. :>
olen sitä mieltä ettei tuo ulkonäkö todellakaan merkitse kaikkea.
luonne tekee miehestä seksikkään!
perse;)
minustakin parasta on mm. ihanat tumman ruskeet nappisilmät. vahvat käsivarret sekä leveä selkä/hartiat ovat ihanat. :)
silmät ja hymy ;)