suzuki rm125?

vuoden 97 crossi pyörä 1500e millasia tyyppivikoja ja mistä tiedän et on vm-97 esim runkonumero mut millä numeroil se pitäs sit alkaa?
2463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos yhtään samaa vikaa on ku -00 mallis niin vaihdelaatikot on jokseenkin kehnoja eli serkkupojan RM:stä kului kului pyöreeksi niitä vaihderattaiden kyljis olevia "tassuja" eikä tietyt vaihteet kytkeytyny enää päälle. Toisekseen me huomattiin että jostain syystä oli hirveen vaikia saada varaosia kyseiseen pyörään mikä hivenen ihmetyttää kun on kuitenkin ihan valtamerkki kysees...

Äänestä

vit*naikainen merkki kun joka vuosi vaihtuu joku osa eikä mitkään käy sitten keskenään...

mutta. en nyt mitenkään mainosta, mutta esim. 125cc honda cr:ään käy esim. moottorin osat kaikki yhteen vuodesta 90 aina 97 asti, ja osia löytyy! :-)

ainaki vanhemmissa rm:issä oli sitä ongelmaa ettei meinannu milllään pysyä öljyt ja vedet omilla puolillaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kannattaako ostaa? kirjoitti:

vuoden 97 crossi pyörä 1500e millasia tyyppivikoja ja mistä tiedän et on vm-97 esim runkonumero mut millä numeroil se pitäs sit alkaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu