Pv Pv Pv

mun pv ei lähe käyntiin!
se on kun melkein lähtis käyntiin mut ei lähe!
et onko se kaasarin säädöt?

MITen vaihdetaan pääsuutinta? VASTAKKAA
4846
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko puristuksia?
Onko tarpeeks vahva kipinä?
Tuleeko alipainetta
Tuleeko kipinä oikiaan aikaan?

Kerro noi nyt ekax

Äänestä
  • Liikaa bensaa kuivaa tulppa ja kokeile sitte.

    Äänestä

JOs ei tuu kipinää, niin tsiigaa johdot ja katkasija ja myös vaihda tulppa.....sitten joudut ostaa ensiö- ja sytytys puolan jos ei tuu kipinää.
Muussa tapauksessa polttoaine puolella vika....kokeile mäkistarttia!!!!

Äänestä

en voi tietää mikä on vikana,mut pääsuutin on siel kaasarin alla ku ottaa alhaalt sen kopan pois nii sellane ruuvi siin keskellä.pv vakio on joku 50-60 en oo varma mut luhaon teharin kans kuulemma 65 on hyvä.(ruuvis lukee numero)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suzuki pv kirjoitti:

mun pv ei lähe käyntiin!
se on kun melkein lähtis käyntiin mut ei lähe!
et onko se kaasarin säädöt?

MITen vaihdetaan pääsuutinta? VASTAKKAA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu