kumman te valitsisítte

eli oon kattellu 2 soitinta autooni,minulla on aina ollut soni niin autossa kuin kotona

en nyt kaipaa et pas--- merkki tai mitään mut kumman näistä valitsisitte
JVC KD-G511 -cd-radio
vai
Sony CDX-R6750 -autostereo
esin hobby hallin sivuilta näkyy kätevästi molemmat
1230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

no minusta nuo molemmat ovat ihan hyviä merkkejä mutta itellä on ihan saman lainen jcv soitin ja hyvin on pelannut ei ole ollut mitään vikaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


no kun on periaatteita kirjoitti:

eli oon kattellu 2 soitinta autooni,minulla on aina ollut soni niin autossa kuin kotona

en nyt kaipaa et pas--- merkki tai mitään mut kumman näistä valitsisitte
JVC KD-G511 -cd-radio
vai
Sony CDX-R6750 -autostereo
esin hobby hallin sivuilta näkyy kätevästi molemmat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu