Karkas

televisiosta tuossa aamulla.Mikäs ois hyvä ja edullinen (karvahattumalli)n.24-28"? Ja mitäs pitäis huomioida nykypäivän tv hankinnassa?
1237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tuota jos ei etsi mitään plasma.tms hienoa ja kallista telkkua vaan ihan tavallista kuvaputki töllöä niin philipsillä ja Sanyolla ainakin on joitain hyvän laatusia malleja edullisesti. Gigantista voi saa hyvän perus 16:9 telkun alle 300 €( 28 tuumaisen)
itse ainakin kiinnitin huomiota kuvaputken malliin/ kuvan laatuun ,äänen toistoon,häiriöiden estoon jne, scart- tms mahdollisuuksiin kun hankin oman..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


savut kirjoitti:

televisiosta tuossa aamulla.Mikäs ois hyvä ja edullinen (karvahattumalli)n.24-28"? Ja mitäs pitäis huomioida nykypäivän tv hankinnassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu