Neljän hengen perhe (3 aik 9v )menossa Pariisiin huhtikuun lopulla.Olis tarkoitus olla Disneylandissä 2pv 1 yö ja Pariisissa 4 yötä.Onko jollain majoitus vinkkejä.Disneysivuilta en saanut kuin jotain paketteja, mutta yhden yön majoitukselle en hintaa.Myös jossain lähellä oleva hotelli kävisi.Kaikki vinkit myös Pariisin kohdalta otetaan ilolla vastaan.
majoitus
2
447
Vastaukset
- Pariisiin keväällä:)
Tjäreborgflex sivut. Saa varata myös pelkkiä hotelleja ja sieltä voisi vaikka löytyä.
Tai etsi matkatoimistojen sivuilta (esim niitä paketteja) ja ota yhteys suoraan mieleiseen hotelliin sähköpostitse. Näin me teimme ja edullinen&viihtyisä hotellivaihtoehto pariisin keskustasta on varattu. - Nanne
Esim IBIS-hotellit ovat halpoja ja hyvätasoisia samoin ETAP-hotellit aivan superhalpoja ja siistejä, etapit sopii varsinkin automatkailuun, ovat isojen teiden lähellä, huoneessa aina parisänky ja yläsänky lapselle.
Itse ollaan oltu IBIS marne la valleessa, se on Noisy-Champs RER-aseman lähellä n.50m kävely asemalle ja junalla suora yhteys Disneylandiin ja keskustaan. IBIS Noisy on toinen hyvä, ison ostoskeskuksen vieressä ja RER aseman vieressä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614308KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1373021Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452342Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?452254- 241873
- 911832
- 281586
- 221539
- 1481384
- 321200