millä pääsee pyöräteille route 7 peli on fire red.
miten pääsee
nunnu
7482
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Lopeta tiedät varmaan miten.Kysyt vaan turhia!
No sinne pääsee menemällä esim celadon citysta fuchsian suuntaan!!!!!
Palsta on hiljainen (Neolle tiedoksi) käyn runescape palstallakin ja siellä käy paljon enemmän porukkaa!!
viimeksi kysyit jostain seiska salista ja nyt lähellä olevaa nelossalia. Kyllä sinun on ite se tiedettävä.
ja miksi kysyt sellaista mitä jo ite teidät?
Se on feikki, pervo, massapostaaja, tollo, luuseri, ipana, säälittävä häirikkö! Hanki
ELÄMÄ nunnu!
sanat fire red:lle!
Koska rakastan pilkunviilausta tällä palstalla (en yleensä raiskaa pilkkua missään muualla, mutta te pakotatte minut tähän).
"Se on feikki, pervo, massapostaaja, tollo, luuseri, ipana, säälittävä häirikkö"
Nunnusta ei käsittääkseni ole mitään todisteita, että kyseinen henkilö olisi feikannut ketään koskaan. Palstalla ei liiku ketään muuta, kuin tämä yksi Nunnu, joten ketään pokémonpalstalla liikkuvaa Nunnua hän ei voi feikata.
Avunpyytäminen ei ole pervoa.
Massapostaamisen myönnän, Nunnu tätä tekee, kun pitäisi laittaa viestit niille kuuluviin Umban tekemiin osa-alueisiin.
Avunpyytäminen ei tarkoita, että on tollo tai luuseri tai ipana. Ihmisen henkisen iän voi toki määrittää tietyistä puhetyyleistä tai ajatuksista/ajattelun puutteesta, mutta avuntarpeessa voi olla kuka tahansa; onko 92-vuotias isoäitini, jota auttaa vanhainkodissa hoitaja, muka ipana? Pitää tosin ottaa huomioon, että joo, Pokémonista voi tykätä aikuiset ja vanhemmat ihmiset, mutta pääosin se on suunniteltu ala-asteella/yläasteella olevien lasten iloksi, joten monen palstalla käyvän ihmisen ikä todellakin on sitä luokkaa.
Avunpyytäminen ei tarkoita sitä, että ei omista elämää.
Rakastan sitä, että saan vittuilla teille.
Minäkin pidän siitä. Sori nyt vaan, mutta miksi toi "nunnu" ei voisi pistää kaikki kysymyksiään yhteen keskusteluun? Vaan ei! Niitä pitää levittää jokapaikkaan!
Eikä mihinkä tahansa yhteen keskusteluun, vaan katsoo pelaako esim. Emeraldia ja laittaa kysymyksensä sitten Emerald-keskusteluun.