Potenssirengas

Toimii

Haluaisin muidenkin kokemuksia potenssirenkaasta.

Itse käytän säädettävää jonka tiukkuutta säätämällä saa säädettyä erektion kovuutta. Kun rengas on asennettu oikein kovuus on sitä luokkaa että suonet pullistelee ja tuntuu jopa kädessä. Olen myös käyttänyt viagraa, toimii muttei niin kovaksi kun renkaalla. Ja viagra tekee huonon olon noin muuten. Tämä on minulle sopiva konsti, aika kertoo tuleeko parempia.

Hauskaa syksyä t: 17,5/4,5

7

4569

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • J

      Mistäs sait viagraa, vois joskus ihan piruuttaan kokeilla onko siitä mihinkään.
      Tietääkseni sitä ei laillisesti saa kuin reseptillä.

      • Toimii

        Dodii

        Joo hain reseptin lääkäriltä. Aivan laillisesti siis toimin. On ollut ongelmia. Ei sitä kait muuten hakis reseptiä ja kokeilis kaikkia konsteja. Kokeilu on kait sepelvaltimotautia sairastaville kohtalokasta. Siis vain lääkärin määräyksestä kannattaa koikeilla.


      • viagraa saa

        Meneppä lähimpään lääkäriin niin saat varmasti viagra reseptin!!!!!
        Ei viagra reseptin saantiin tarvita mitään tutkimuksia tms. riittää kun PYYDÄT viagraa niin takuulla kirjoittaa reseptin, vain pahaa sydänvikaa poteville ei suositella ja silloinkin saa olla tosi paha sydänvika jos ei viagraa voi käyttää.

        Mistähän selleinen luulo ja uskomus on peräisin
        ettei lääkäri kirjoittaisi viagraa kun potilas sitä pyytää tai sen saanti edellyttäisi tutkimuksia?


      • nainen
        viagraa saa kirjoitti:

        Meneppä lähimpään lääkäriin niin saat varmasti viagra reseptin!!!!!
        Ei viagra reseptin saantiin tarvita mitään tutkimuksia tms. riittää kun PYYDÄT viagraa niin takuulla kirjoittaa reseptin, vain pahaa sydänvikaa poteville ei suositella ja silloinkin saa olla tosi paha sydänvika jos ei viagraa voi käyttää.

        Mistähän selleinen luulo ja uskomus on peräisin
        ettei lääkäri kirjoittaisi viagraa kun potilas sitä pyytää tai sen saanti edellyttäisi tutkimuksia?

        Niin, mieheni ei saanut Viagraa vaikka sitä pyytämällä pyysi kun on noita seisomisongelmia.. Hän on terve muuten kaikinpuolin että mitään syytä ei ymmärretty miksei viagraa saanut. Täytynee vaihtaa lääkäriä.


    • Minä

      Moikka!

      Voistiko antaa vinkkjä millainen rengas kannattaisi ostaa ja minkä hintasia ne on. Laitetaanko rengas niin että myös pallit tulee renkaan sisään, jos ei niin miten siemensyöksy pääsee tulemaan. Neuvoista kiitollinen!!

      • Mr. Sex

        tai penisrengas laitetaan peniksen juureen eli palleja ei laiteta renkaan ympärille. On tietysti joitain rengassettejä, joista yksi laitetaan peniksen ja kivesten ympärille.

        Kyllä se siemensyöksy tulee, vaikka rengas puristaa penistä, mutta vähän vaivalloisemmin. Rengasta ei kannata kuitenkaa laittaa liian kireälle. Stondis on kuitenkin mahtava!


      • Toimii

        Moikka sinulle "Minä".
        Oon käyttänyt kiristettävää rengasta, sen kanssa ei saa käyttää liukstetta tai jos eritteitä tulee paljon se tuntuu löystyvän. Ja ainoastaan peniksen juureen, ei palleja mukaan, olen kokeillut, en tykännyt. Kun renkaan asettaa sen jälkeen on hyvä työnnellä sitä sisään päin, niin kehon sisältä ikäänkuin tulee lisää siitintä ja se rupeaa jäykistymään. Olen kokeillut myös sellaisia missä on raudalla tehty siemen johtimelle hieman avarammat oltavat, se on hyvä myös. Kyllä se siemen syöksy tulee ihan tavallisestakin, kestää vaan pitempään ja tuntuu paremmalta. Rengasta ei saa käyttää yli puolta tuntia kerrallaan ja vain kerran päivässä. Ei tule niitä verenpakkautumia ja muita sellaisia juttuja. Lääkärit tietää niistä enmmän. Järjen kanssa siis toimiminen on AjaO. En nyt muuta osaa sanoa. Kyselkää ja vastailakaa.

        t:17.5/4.5


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      32
      3760
    2. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      98
      3394
    3. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      102
      3318
    4. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      77
      3138
    5. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      70
      3060
    6. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      86
      2795
    7. Ei me saada toisiamme

      Ei vaan saada. On vain haaveita ja uunelmia
      Ikävä
      35
      2570
    8. Mikä on luonteesi parhain ominaisuus

      ja mikä huonoin?
      Ikävä
      69
      2483
    9. Satuit vain olemaan

      Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se
      Ikävä
      45
      2402
    10. Vieläkö toivot, että kuulisit

      Minusta? Vai suutuitko kun en pystynyt vastaamaan sinulle?
      Ikävä
      90
      2146
    Aihe