Minulla on käytössä Suomi24:sen ja Saunalahden sähköpostit. Kun avasin erään postin liitetiedostoa, pyörähti avastin sininen a-pallo. Siis tarkistaa liitetiedostot.
Mutta tarkistaako se tulevat sähköpostit, kun niitä avaa? Vaan tarkistaako se ne silloin kun ne laatikkoon saapuu?
Mutta tarkistaako se tulevat sähköpostit, kun niitä avaa? Vaan tarkistaako se ne silloin kun ne laatikkoon saapuu?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kokeile siten että lähetät itselle postia.
Kävin lähettämässä itselle postia, mutta pallo ei pyörinyt. Pitäisikö se pyörähtää? Jos pitää, mitä voin säätää?
Miten te avastin käyttäjät käytätte taustasuojausta? Onko se normaali vai korkea? Minulla oli korkea ja en kyllä juuri huomannut, että olisi konetta hidastanut. Laskin sen kuitenkin normaaliksi, kun ajattelin että jos on turhaa pitää korkeana.
Minulle kertoi eräs tuttava, jolla on myös avast!, että hidastaisi konetta jos on t-suojaus korkea. Hänellä ei ollut taustasuojaus ollenkaan päällä. Minä ainakin pidän sen päällä. Varmasti!
Minulla on taustasuojaus korkea. Ei hidasta, no
tietenkin riippuu koneen tehoista.
Katso että taustasuojaus toimii: Tarkistettuja
kohdassa olevan luvun pitää lisääntyä kun mitä
useammalla sivulla käyt.
Ei minulla ole kyllä lukua ollenkaan, jos tarkoitat "Taustasuojauksen asetukset"? Eikö se sitten olekaan päällä? Miten sen saa päälle?
On se päällä sittenkin. Katsoin väärää moduulia. :o)