jos on tapannut huumehöyryissä

mite voi ite olla varma et on kans sen tehnyt.
ko ei ole ene ollut vastaavia jutui.
tosin olen aikaisemmin vaan juonut viinaksia.
2793
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miten sitten tiedät tappaneesi? Jos et muista kerran mitään?!

Äänestä

Kirjeitse taikka vaihtoehtoisesti sähkeellä jotka molemmat toimitetaan sinulle henkilökohtaisesti suoraan kotiovelle. Sinun on vaan kirjattava nämä lähetykset vastaan otetuksi.
Yleensä molemmat tulevat kirje ja sähke. Joten joudut luonnollisesti allekirjoittamaan kaksi virallista asiakirjaa joilla on oikeudessa 100% painoarvo. Näissä yleensä käsitelläään Kyllikki Saarta ja Bodom järven murhia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikä muista mittää kirjoitti:

mite voi ite olla varma et on kans sen tehnyt.
ko ei ole ene ollut vastaavia jutui.
tosin olen aikaisemmin vaan juonut viinaksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu