Avast

löytää keskusmuistista mainosohjelman mutta ei anna poistaa!Mitä pitäisi tehdä vai painanko vain jatka painiketta!Ad-awarellakaan ei lähde!
3268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

avastin ni valikosta pitäis löytyä kohta ajoita käynnistystarkastus ni laita se päälle ni pitäs lähtee

Äänestä
  • se sijaitsee? Olen kahlannut ajoita käynnistystarkastus mutta en löydä!

    Äänestä

  • Fjalle kirjoitti:

    se sijaitsee? Olen kahlannut ajoita käynnistystarkastus mutta en löydä!

    kun käynnistää avastin mist pystyy tekeen virustarkistuksen ym... ni sen menus pitäs olla ainaki mul on... tosin en tiedä kaikist käyttis versioist mul on itel xp...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fjalle kirjoitti:

löytää keskusmuistista mainosohjelman mutta ei anna poistaa!Mitä pitäisi tehdä vai painanko vain jatka painiketta!Ad-awarellakaan ei lähde!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu