Onx liikaa ikäeroo jos 15 muija o 14 vuotiaan jätkän kaa. Kundi on tosi ihana mut kaverit vois vähä kattoo!
Ikäerosta?
tyttö
11619
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
siis siinähän on vaan yks vuos!eikä iällä ole mitään välii,jos suhde toimii.
Miks olis? Sehän on vaan vuosi :).
Ja mitä sä niitä kavereita yrität mielistellä..
Antaa kattoo jos haluu..saathan ainakin sitten jostain huomioo..
Mutta ei toi ikäero oo mitään..*hymy*
Toivottavasti onnistaa...=)
ei kai se rakkaus ikää katso.tai no oisha se eri asia jos oisit 15 ja jäbä vaikka 10..semmosia tuskin sattuupi useesti.ei mun mielest teidän vuoden ikäerolla ole mitään haittaa.anna kavereiden katella vaan ihan rauhassa.yks mun tuttu on ite 19 ja seurustelee 17vuotiaan jäbän kans.aluks mua kyllä ittee hiukan ihmetytti mutta nyt ku ne on ollu jo aika kauan yhes ja jäbäkin on paljon vanhemman olonen mitä on, niin ei se enää ihmetytä.jos rakkautenne kukoistaa niin antaa palaa :)
Vuoden ikäero on ku hyttysenkusi itämeressä. Get real!
Ja mitä se sun kavereille kuuluu jos kerta välitätte toisistanne ...
Siis haloo!! Just ni kärpäsenkusi itämeres!!
Mä rakastan ihmistä joka on mua 12 vuotta vanhempi!!!
Tiedän semmosen tapauksen että tyttö on 19 ja asuu kolmatta vuotta 45-vuotiaan miehen kanssa... Se on aika... ...iso ikäero?!?
mun faija on 56 ja mutsi 35 et siinä sulle ikäeroo.Tol sun vuoden ikäerol ei oo mitää välii....
AHHAAHAHHAHAHAHAAA
JOTAI VÄLII JOS ON 1 VUOS IKÄEROO!!
:D :D :D :D :D
oon ite 15, tyttö 16.
Ei siinä siis mitään. Kaikki sen kaveritki on iha
OK asian kanssa ja niin munkin kaverit.
Mut tientenki harmittaa ku se täyttää tossa kohta 17 ja mä oon niinku 15 pari kuukautta..
Ja sit varsinki kun se täyttää 18.
Nooo....mut ei se vuoden ikäero mitään.Kaikki sitäpaitsi luulee mua sitä vuoden tai pari vanhemmaks aina.Tää toimii tosi hyvin!