Onko kellään tietoa voiko bensa webaston dieselöidä
vai pitääkö vaihtaa koko vekotin.
Kyseessä on semmonen pikkunen ilma webasto.
Webaston dieselöinti
Timppa
5
1330
Vastaukset
- veli Timo
Ei mopolla mahdottomia.
Muistathan että warthburg-miehet korjaavat kaiken rautalangalla ja eristysnauhalla, ja kuolevat usein sähköiskuun. - dieselillä
Asia selviää
- asiaa tuntematta
uskallan epäillä, että toimintaperiaatteessa voi olla merkittäviä eroja johtuen polttoaineiden täysin toisistaan poikkeavasta syttymisherkkyydestä. Kannattaa kysäistä joltakin huoltomieheltä.
- väsääjä
Palopesän vaihdon vaatii.
HL 32 mallin voi muuttaa vain uusimalla höyrystinputken /huovan dieselmalliseksi.Muuta muutosta ei kys. lämppäriin tarvitse tehdä.muista malleista ei kokemusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks645674Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää673443Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.233181- 1132916
En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri642387Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu401785Mikä ihmeen v&v megastore?
Tulee Pohjoisväylälle. Mitä siellä myydään? Keski-uudessamaassa juttua.11318En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa131225Miksi kastetaan luterilaisia ?
Tiesitkö että helluntailaiset ja jehovantodistajat kastavat luterilaisia saadaksen uusia maksavia jäseniä ? Tätä hellunt1801041- 59870