Öjberget

Onko Öjberget auki? Onkohan siellä mahdollisuutta vuokrata lumilautaa? Mitä mieltä olette rinteistä? Tarkoituksena olisi opetella lautailua, joten ei haittaa vaikka onkin matala rinne... :)
1307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kyllähän se auki on: arkisin klo 16.00-21.00
hiihtolomaviikolla klo 11.00-21.00
viikonloppuisin klo 11.00-17.00

tottakai laudan voi vuokrata..hinnat 8 €/ 1 h, 12 €/ 2 h, 15 €/ 3 h, 20 €/ 6 h

rinteet on aika paskoja, mut loivin ja pisin on ihan hyvä alottelioille :) . jyrkin mäki on melki aina jäinen ja paakkunen, eli siitä on vittumainen laskee..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laskettelija kirjoitti:

Onko Öjberget auki? Onkohan siellä mahdollisuutta vuokrata lumilautaa? Mitä mieltä olette rinteistä? Tarkoituksena olisi opetella lautailua, joten ei haittaa vaikka onkin matala rinne... :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu