Missä Kajaanissa Kiinalainen ravintola,help me please????
Kiinalainen
7
2251
Vastaukset
- ravintola
on kekikaupungilla.kauppa-paikka 18 yläkerta.
- täällä
Sisäänkäynti joko Kauppakadulta (olisko numero 24, Hessburgerin käytävästä sisään)
Tai Pohjolankadulta (numero lienee 23)
Koivukoskenkadun ja Lönnrotinkadun välisessä korttelissa keskellä, toisessa kerroksessa.
Katso kartalta
http://www.infokartta.fi/kajaani/ - neuvosta
täällä kirjoitti:
http://www.infokartta.fi/link.php?kajaani,kaupunki,2,3535700,7125246
nyt me löydämme sen kun nälättää.
- Vinkuintia
neuvosta kirjoitti:
nyt me löydämme sen kun nälättää.
Sieltä saa maailman parasta kiinalaista ruokaa, parempaa kuin Kiinasta, nam
- Niina
Vinkuintia kirjoitti:
Sieltä saa maailman parasta kiinalaista ruokaa, parempaa kuin Kiinasta, nam
Onkos kisatorilla vielä se kiinalainen? Myös sillä aivan ihanaa ruokaa!
- on kyllä
Vinkuintia kirjoitti:
Sieltä saa maailman parasta kiinalaista ruokaa, parempaa kuin Kiinasta, nam
Erittäin hyvää. Palvelu ei ole kovinkaan kummoista, ainakaan jos tarjoilijoina on kiinalaiset itse, ei voi sanoa että onpas ystävällisiä asiakkaita kohtaan, vaikuttavat hieman ylimielisiltä. Suomalainen tarjoilija on kyllä mukava ja asiallinen. Myöskin itse paikka on sisustettu hyvällä tyylillä, vessassa en tosin ole siellä käynyt joten sen siisteydestä ym. en voi sanoa mitään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1812516- 1852055
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1771935Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1221731Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise311645- 1251592
Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1791245Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1711205Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,681195Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c801171