Siis mun poikaystävä (18), mä (15)..teki mulle järkyttävän FRITSUN kaulaan..ei se toki ensimmäinen kerta ollut. Onko mitään vinkkejä miten sen saisi mahd.nopeesti pois?? se on kamalan näköne..tai miten sitä sais peiteltyy?? kertokaaaa äkkiii.....
APUA..NYT!!
juuuulia
121126
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
fritsut on tosi törkeen näkösii. Kauheeta teinien puuhaa. Se fritsu on mustelma, lähtee kun on lähteäkseen.
mun sisko on 21 ja sillä on fritsuja joten se ei oo teinien puuhaa
Laita siihen yöks hammastahnaa.. En tiiä toimiiko suuremmin, mut ei siitä ainakaan haittaa oo.. Itekki on tuota joskus epätoivoisena tullu kokeiltuu.. =)
että 18-vuotias ois jo sen verran kasvanu ensiaskelkengistään ulos, ettei enää tollasta pikkulasten touhua harrastais. Osta sille tutti.
Haista sinä _tinkku_ paska. Anna nuorten tehdä mitä haluaa...it´s not your business.
No kyllä se ihmetyttää että jos kerran niistä eroon haluaa niin miks helvetissä niitä on tehtävä. Ja kyllä toi 18-vuotiaiden fritsujen vääntely on säälittävää.
^Huom. Varoitus!! TOSIKKOJA LIIKENTEESSÄ! Lukekaa vastaukset..
"Anna nuorten tehdä mitä haluaa".. heh :) Kielsinkö tekemästä?? Arvostelin vain lapselliseksi. Ja lukekaa totuus alempaa: MIKSI niitä fritsuja pitää tehdä/antaa tehdä jos niistä sit haluaakin nopeasti eroon?
Ei ne mihinkään millään poppakonsteilla lähde. Pysyvät kunnes häviävät. Yksinkertaista.
Ja paskaakin voin haistaa, ainaki jos sun lähellä tarvii olla.
Tuota samaa olen aina ihmetellyt :)
Ensin annetaan imeä kaula mustikkapiirakan näköiseksi ja sitten yritetään peitellä ja keksiä konsteja jälkien hävittämiseen. Jos seuraavana päivänä tuskailee fritsujen kanssa, niin miksi ei edellisenä päivänä voinut sanoa imijälle "ei"? :D
mikä on FRITSU
olettepa aikuisia
Itse voin sanoa rehellisesti, että ensimmäistä kertaa kuin huomasin, että minulla on fritsu, en muistanut mistä se olisi tullut. Nimittäin en todellakaan ollut harrastanut mitään villiä toimintaa tyttöni kanssa, en tiedä onko minulla sitten normaalia herkempi kaula, mutta hän ei kyllä muutakun korkeintaan pussasi minua kaulalle.. Että eipä se ehkä vaadi niitä nuoruuden hullutuksia.. Itsehän olen siis 18v..