Ongelma GTA SA LS Vagos

elikkäs mun kaveril on ongelma los santos vagojen alueista. sil lukee et vagoil olis viel yks alue hallussa mut kartas sitä ei näy. se on kattonu kaikki alueet ja kartasta kattonu kaikki tyhjät alueek lähel east beachii.


ELI MISTÄ KIIKASTAA?
9812
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Joo tämä saattaa olla bugi mutta siellä kartassa saattaa olla semmoisia pieniä harmaita klänttejä jotka on tosi ******sia nährä. En oikein muuta vastausta tiedä.

Äänestä
  • Sä et tainnu ymmärtää.. se kaveri on tutkinu kaikki alueet jotka on sen nimityksen mukaan kaikkien alueita. eikä se oo bugi se vaan käy ku lähet sielt alueelt liian pitkäks aikaa ja sit sä oot vallannu sen osaks ja osaks et.

    Äänestä

  • joo se on tosi vittumaista oon huomannu

    Äänestä

Joku muu saa sitten yrittää auttaa jos haluaa meinaa mä en nyt sit osaa auttaa enempää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pelivastaaja kirjoitti:

elikkäs mun kaveril on ongelma los santos vagojen alueista. sil lukee et vagoil olis viel yks alue hallussa mut kartas sitä ei näy. se on kattonu kaikki alueet ja kartasta kattonu kaikki tyhjät alueek lähel east beachii.


ELI MISTÄ KIIKASTAA?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu