Voiko the sims 1 tehdä lapsia, oon kuullut ratkaisevasta suudelmasta mutta miten se tehdään. En oo kauheesti pelannut ykköstä kun kakkonen oli jo tullut. Mulla on kaikki lisäosat ykköseen ja niin edelleen.
TS1 kysymys
<Summer>
4159
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kyllä voi. Esim. sillä tavalla saa tehtyä lapsia, jos menee sänkyyn pelehtimään. Siihen tulee joku kysymys että haluaako lapsen. Toi on siis yksi tapa. Joskus voi mun mielestä tulla puhelinsoitto ja siinä kysytään että haluaako lapsen.
Sorry, en muista enää näitä juttuja kunnolla, kun en pelaa enää TS1:stä..
..teet sille ukolle ja akalle tarpeeks hyvät välit ja ne on rakastavaisia niin sit yleensä kun niillä suutelee hirveesti niin tulee yleensä soitto että haluaako lapsen
No, mä sain ainaki mun sims 1 sillee lapsia että kun sillä miehellä ja naisella on hyvät välit, nii sit kun haluut lapsen niin pistä ne suutelee (intohimosesti) niin siitä sitte pitäis se vauva syntyy , joskus pitää suudella silleen monta kertaa mut joskus yks kerta riittää. Sit kun oot suudellu intohimosesti niin sitten siihen pitäis tulla sillane sininen ruutu et "haluiaisitko lapsen?" tai jotain sinne päin.. ;DD Toivottavasti älysit.. ;D HUOM! Sen naisen ja miehen pitää asuu samas talos.. :)
Tuota siis osta joko sydänsänky, ja pelehdi niin monta kertaa että tulee "Pitäisikö meidän hankkia lapsi?" tai sitten vaan suutelet monta kertaa..:D