boxerit!

kerro ihan mitä vaan boxereista ja muista kalsareista ja laita ikäsi näkyviin!

itseäni kiihoittaa boxerit ihan sairaasti!
61092
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mä kerran mälläsin boxereihin ja ikää on 8v

Äänestä

pois. homo. perverssi. irstas.

Äänestä

ruudulliset virttyneet pitkätkalsarit, ahh ja nam...! KYLLÄ PANETTAA!

Äänestä

mä pidän niitä housujen alla heko heko tosi hauska juttu

Äänestä
  • OON POIKA, IKÄÄ 13 WEE.
    nyt jalassa tupletti alushousut,, pitkät ja lyhyet alkkarit yhessä, siniset, nää on hyvät.

    Äänestä

mä kans kiihotun boxereista.ja oon poika ikää14w ja oon homo. mulla on mustat boxerit missäon napit eessä. ne on ihan hotit. kaikki 11-18w homot vastatkaa ja pistäkää oma sähköposti ossa mukaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hdg kirjoitti:

kerro ihan mitä vaan boxereista ja muista kalsareista ja laita ikäsi näkyviin!

itseäni kiihoittaa boxerit ihan sairaasti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu