Onko kenelläkään kokemusta miten toimii autokäytössä PS2 Joytech 8" Digital LCD monitori. Onko motorissa riittävän laaja katselukulma että rinnakkainistuvat voivat pelata.
Onko mitään muita lisälaitteita PS2:n asentamiseksi autoon?
Onko mitään muita lisälaitteita PS2:n asentamiseksi autoon?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Onko tullut liika katsottua ameriikan pimppausohjelmia ?
Auto on ajamista varten ja kaikki muu on turhaa.
laita ps2 autoon, se on laitonta
Laitonta etupenkkien eteen, mutta ei ilmeisesti etupenkkien taakse? Nythän saa jo montaa automallia joissa lisävarusteena näytöt etuistuinten niskatuissa takapenkkiläisille.
Onhan myös sellaisia autoradioita joissa useamman tuuman näyttö tulee esiin kun katsotaan soittimella dvd leffoja.
Itse en pelejä tai leffoja kaipaa, mutta takapenkin 3 tuholaista pitäisi saada jotenkin pysymään aisoissa pitkillä siirtymillä.
Jaa että pelikonsolilla lapset kuriin. Jo on aikoihin eletty.
laittaa eteen. Onhan näkynyt sellaisia viritelmiä, että käsijarrun ollessa päällä etupenkillä on voinut pelata...
http://fi.playstation.com issa on ainakin kerrottu lisävarusteita joilla liittää psone autoon, en oo varma että käykö ne ps2:lle
Tämmöistä olen suunnitellut, verkkokauppa.comissa maksaa 152 euroa.
http://www.joytech.net/products.php?section=viewprod&productID=1&lang=1&catID=1
Nextbasen 7" DVDplayerit maksaa enemmän. Joyechillä saa 8" näytön ja DVD:n lisäksi voi pyörittää PS2 pelejä.
Pikkuinen PSP:kin maksaa yli 250 euroa ja vaatii omat pelit ja DVD levyt.