Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Unibet

Onko Unibetille koodeja ja minkälainen paikka se on pelata?
91438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Itse pelaan tällähetkellä vain Unibetille. Selkeät sivut ja hyvä suomenkielinen asikaspalvelu. Sähköpostilla kysynyt muutamaa asiaa ja vastaus tullut samana päivänä-Suomeksi.Paljon pelaajia Ruotsista sekä Norjasta, joten taso varmaankin aika kova verrattuna esim.jenkkeihin.Mielestäni luotettava sivusto-suosittelen.

Äänestä
  • Unibetin softa on ollut aika "hidas". Samaa softaa käyttävät 24hpoker ja pokerihuone.com, että niitäkin voi kokeilla.

    Äänestä

  • softa kirjoitti:

    Unibetin softa on ollut aika "hidas". Samaa softaa käyttävät 24hpoker ja pokerihuone.com, että niitäkin voi kokeilla.

    Miten nopeat rahansiirrot on unibetillä esim. kun käyttää OKO:n kultarahapalvelua?

    Äänestä

Tänne, niin annan sulle koodin, millä saat 35€ 35€ talletuksella. Tai mailaa mulle [email protected]

Äänestä

Ihan hyvä ja minun mielestäni luotettava sivusto ainakin oman "pokeriurani" alkuaikoina vaikka keltanokka olen vieläkin:)
Erityistä kiitosta UB ansaitsee Sökö-turnauksista joihin en ole muualla törmännyt.
Suosittelen.
Niin ja koodit löytää UB:n kotisivuilta.

Äänestä

...ne vievät lopulta kaiken ja jos rehellisiä jakoja odotat ni niitä ei sieltä taatusti tule löytymään. Eli elä vain erehdy laittamaan rahaasi unibetille tai tule vielä katumaan.

Äänestä
  • ei yllättävää. Katos kun pelasin sielä ja draw 5tosessa minulla oli kolme jätkää ja viereisellä 3 kunkkua.
    vastaavia tapauksia oli paljon muillakin joita en rupea tarkemmin tässä kertomaan, Texas holdemiskin.
    Epäilin jotain mistä sinä kirjoitat. Pelasin ruletista lisää rahaa jota tulvien tuli ja pokeri vei. Lopetin pokerin pelaamisen, siirryin rulettiin ja vetoihin. Sitten ruletti ei enää antanut voittoja, ei mitään. Siirryin vetoihin :) Onneksi en ole kohtuuttomasti hävinnyt.

    Äänestä

Aivan alyttömän hyvä bonus vedonlyöntiin. Jos talletat 50 € saat HETI 50 € lisää tilillesi. Vaatimus on, että kierrätät rahat (tässä tapauksessa 100 €) kolme kertaa. Voit esim. panostaa ne huimiin 1.01-1.05 kertoimisiin, että esim PELAAJA A ei tee maalia ottelussa - ja teet tämäm muutaman kerran ja olet tienannut 55 € puhdasta rahaa!

Äänestä
  • Ei taida onnistua tuolla tavalla? Tietääkseni Unibetillä on kerroinminimi bonusrahoihin 1,7.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Retty kirjoitti:

Onko Unibetille koodeja ja minkälainen paikka se on pelata?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu