golfin alusta

Tarvisin asiantuntijoilta mielipidettä, kumpi on miellyttävämpi ajaa asfaltilla ja hiekkatiellä Golf TDI (neloskoppa) vakioalustalla vai Konin Sport Kit alustalla???
Onko 35mm madaltamisessa mitään järkeä?
1280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

siinä järkee ole mutta ne ulkonäkö seikat taitaa painaa vähän ennenmän.Ei kyllä kyyti parane kovenee kyllä ja tulee herkästi kolinoita ku ei ole tehty puslia kovemalle alustalle.Mutta kyllä minä madaltaisin sinuna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


golf TDI kirjoitti:

Tarvisin asiantuntijoilta mielipidettä, kumpi on miellyttävämpi ajaa asfaltilla ja hiekkatiellä Golf TDI (neloskoppa) vakioalustalla vai Konin Sport Kit alustalla???
Onko 35mm madaltamisessa mitään järkeä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu