voiko ilman vippejä?

Voiko ilman VIP-juttua laittaa omaan ihkuboksiin näkymään se punainen sydän?? Eli tuo->> http://80.81.189.226/smileys/sydan.gif

Vai tuleeko se automaattisesti kun laittaa sen sydän merkin niin kaikilla vaikka ei olisikaan vippejä??
5793
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

onnistuuhan se kuvan laitto ilman vippejäkin:

Äänestä
  • no, tää foorumi ei suostu tukemaan mun html:ää :D itQvinQ ei voi mitään :D kuvan laitto opetetaan mm. irc-gallerian FAQ:ssa...

    Äänestä

  • Miksi minulla sitten se ei toimi, eli ootko ihan varma että vaikka ei ole vip-juttua irc-galleriassa niin sen saa näkyviin kuvana siihen ihkuboksiini??

    Äänestä

Ja sehän lukee siinä ihkupoksin allakin :P

Äänestä
  • Tai siis siinä missä sitä ihkupoksii voi muokkaa :DD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jasu89 kirjoitti:

Voiko ilman VIP-juttua laittaa omaan ihkuboksiin näkymään se punainen sydän?? Eli tuo->> http://80.81.189.226/smileys/sydan.gif

Vai tuleeko se automaattisesti kun laittaa sen sydän merkin niin kaikilla vaikka ei olisikaan vippejä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu