gallup..

mikä on kamalin talo kamppulassa?missä asuu kaikki pahimmat narkkikset ja deekut??
omasta mielestä tornipolku on narkkisten ja deekujen paratiisi...
121416
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

seudut.

Äänestä

pizzeeriasta poistettu mies heitti taskulampulla ruudun rikki,ja tämä tietysti kamppulassa. taitaa ne tp 1-4 talot olla aikamoisia lääviä vaikka niitä jonkunverran on vuosien aikana kunnostettu.

Äänestä

Ootte ihan tyhmiä.Mitä nautintoa saatte,kamppulan molaamisesta.

Äänestä
  • vaan kerrotaan totuuksia kamppulasta...

    Äänestä

Hankkikaa haukkujat elämä. Oksettavaa lukea tälläista. pelkäätte itse että vajoatte kamppulalaisten tasolle? ettekö vain? taitaa viina ja huumeet houkutella? pitäkää varanne ettette joudu kamppulaan asumaan joku päivä.
pelkääjät haukkuvat, ne jotka pelkäävät olevansa itsekin loppujen lopuksi samanlaisia kuin "kamppulalaiset".

Äänestä
  • taidat olla jo koukussa?
    kamppula sai sut, mutta meillä muilla on semmonen kuin itsesuojelu vaisto joka pitää meidät poissa...
    tais totuus sattua ja upota kohdalleen, toivottavasti pääset hoitoon ja irti tosta kierteestä, vai haluatko sitä edes???
    tsemppiä nyt kuitenkin...
    elämä on!!!!

    Äänestä

Kamppulan ostari on ihan hirvee, siellä haisee ihan kuselle.

Äänestä
  • Nykyistä kiinteistö hoitoa,eli Porvoon
    huoltomiehiä.Eivät sitten hoida tehtäviään.

    Äänestä

  • Tästä. kirjoitti:

    Nykyistä kiinteistö hoitoa,eli Porvoon
    huoltomiehiä.Eivät sitten hoida tehtäviään.

    Ihmiset sen hajun ostariin tuo, ei huoltomiehet mahdottomalle tehtävälle mitään voi.

    Äänestä

  • haisee kirjoitti:

    Ihmiset sen hajun ostariin tuo, ei huoltomiehet mahdottomalle tehtävälle mitään voi.

    riittäiskö n. 1500 kpl?

    Äänestä

Pizzeria ehdottomasti. Sinne en selvinpäin voisi ikinä mennä!

Äänestä

ottakaa huomioon se että kaikki tornipolullakaan ei oo narkkareita tai juoppoja.... ja ainakin tp 4 kämpät on kohtuu hyvässä kunnossa(omakohtaista kokemusta) ja tp:lla asuu myös paljon lapsi perheitä eli ei se enään niin paha paikka ole mitä ennen.... tosin on siinäkin(kuten kaikissa paikoissa) omat huonot puolet.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kamppulasta... kirjoitti:

mikä on kamalin talo kamppulassa?missä asuu kaikki pahimmat narkkikset ja deekut??
omasta mielestä tornipolku on narkkisten ja deekujen paratiisi...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu