hana tiputtaa!

hei! hanan merkki on Oras, Vm.85! Uusi osa on jo haettu kaupasta, mutta vanha ei meinaa millään lähteä irti!!! Sulut sain kiinni ja mustan muovi tulpan pois sekä osan jos hana aukee! Toivottavasti joku saa selvää!;)
2651
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mitä et saanut auki?? Koeta kuvailla ongelmaasi tarkemmin.

Ja minkä osan yrität vaihtaa. Pelkän tiivisterenkaanko?

Kyläsaaren kierrätyskeskuksessa on vaihto-osaia runsaasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pekka72 kirjoitti:

hei! hanan merkki on Oras, Vm.85! Uusi osa on jo haettu kaupasta, mutta vanha ei meinaa millään lähteä irti!!! Sulut sain kiinni ja mustan muovi tulpan pois sekä osan jos hana aukee! Toivottavasti joku saa selvää!;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu