kaikki JÄTKÄT vastatkaa tähän kysymyksee: mix jätkät kiinnostuu aina vaa kauneist ja laihoist likoist???
Huomio Jätkät!!!!!!
Heli
11865
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
mä oon kai iha tavallisen näkönen..on mua joskus sanottu söpöx ja muut sellast..mut siis asiaan..mä en todellakaa eto mitää laihoja muijii..yök..ne on hirveen näkösii..ite tykkään tytöiist jois on jotai outoo=) eli ne on omia persoonia eikä mitää yhest muotist tulleit pissiksii....ja sit siin pitää olla jotain mist ottaa kiinni..mut ei tietenkää liikaa..mut siis omaperäset saa mut kiinnostuu=)
en mä ainakaan pidä mistään langan laihoista tytöistä pitää olla vähän lihaa ympärillä en ole itekkää mikää laiha
voisin lainata sanojas vähän muunnellen :"miX muijat kiinnostuu aina vaan hyvännäkösist ja söpöist jätkist??!1!!1111" .. että näin.
On kyllä totta että tytöt lähes poikkeuksetta katsovat(mielestäni) vaan hyvännäköisiä poikia.. Jotenki tuntuu siltä..
Hmm.. Mulle tytön ulkonäöllä ei oo sillai merkitystä.. Tärkeintä se mitä sieltä pään sisältä löytyy(jos löytyy).. Että näin..
Mulla itsellä ei ole isompii vaatimuksii ulkoisesti.. se on melkein sama.. =)
Mut tärkeintä on ajatusmaailma, et sopiiko se yhteen.. En mä kuoren takia kenenkää kans yhes oo...
ootteko huomannu sitä et todella usein ne todella hyvännäköset pojat löytää todella hyvännäkösen tytön kainaloonsa ja toisin päin? miks on niin? nouseeko niillä sit pissi niin pahasti päähän ettei älytä niinku enää välittää siitä sisimmästä? no ite en oo omasta mielestä mikään erikoisen näkönen mut sainpahan kuitenkin aika jumalattoman söpön kundin itelleni..tietty oma kulta on söpöin...oon vaan niin vitun onnellinen...vaik muut puhuu et oonkin läski ja ruma joka ei toisaalta pidä paikkaansa ni kyl mul sit aika hyvä tsäkä kävi niin iljettäväks tytöks..mus on myös kyl sitä mitsä ottaa kiinni...
sehän on ihan normaalia et hyvännäköset haluu toisen samanlaisen...miks ihmeessä pitäs tyytyä vähempään ku voi saada enemmän? eikä sse tarkota et jos on hyvännäkönen ni on jotenki kusipää...en mä ainakaan edes mee tutustuun rumaan jätkään(siinä mielessä), mut jos jätkä on kusipää ni ei kai sitä sitte kattele.kuka ny ääliöistä tykkää.
Se on se persoona mikä merkitsee ensisijaisesti.
Käyttäytyminen ja tavat, hyvät sellaiset ovat asioita millä minun sydän valloitetaan.
ei kauheeti kiinnosta ainakaan minuu joku blondi 20 kiloo alipainonen huora joka luulee saavansa kenet tahansa. Että semmttis.
ei muutes oo totta koska vähän pulska on paljon parempi kuin langan laiha blondi...
mitennii langan laiha blondi???? hä??? iha hyvihä se voi olla brunettikin tai punapää!!! grr...;) ite oon blondi enkää oo langanlaiha ;)) että silleen ;))