löytyiskö?

moi!
etsin täältä ihan bi-henkistä nais seuraa itselleni.ottakaa yhteyttä: [email protected]

mielellään täälä pohjois-pohjanmaalta mutta muualtakin käy..löytäisinköhän sinut täältä:)
2728
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ole väärällä palstalla.Ei täältä mitään seuraa haeta,tää on meidän lesbojen oma keskustelu palsta eikä me tykätä bi-naisista.

Äänestä

Tietääkseni tämä EI ole lesbo palsta vaan nimenomaan BI-palsta. Ja sevihaaminen!!!!!
Olet aika pieni aivoinen typerys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vesineito kirjoitti:

moi!
etsin täältä ihan bi-henkistä nais seuraa itselleni.ottakaa yhteyttä: [email protected]

mielellään täälä pohjois-pohjanmaalta mutta muualtakin käy..löytäisinköhän sinut täältä:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu