KTM MX kytkinlevyt

Niin mistä löytyisi KTM MX 80cc:n kytkinlevyt kun ei löytynyt emc:ltä, moposportilta, npm:ltä, mc-scatterilta eikä sparewheeliltä..
1833
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

miten sille kytkimelle kävi et rupesko se vaan yhtäkkii luistaa vai pikku hiljaa?? ja saksasta saa täältä:http://translate.google.fi/translate?hl=fi&sl=en&tl=fi&u=http://ktmklassiker.com/artikel/index.php?&mid=99&action=add&aid=2039&cat=12&sort=&PHPSESSID=0bebff732999c6ac5e0f71c4ebda06be&lang=it&PHPSESSID=0bebff732999c6ac5e0f71c4ebda06be et sillee mut mulla ei auttanut uudet jouset eikä levyt paskan vertaa vaan vika on siinä pohja levyssä koska se nousee sieltä urasta pois ku painaa kytkint'ä

vastaa:[email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kotari kirjoitti:

Niin mistä löytyisi KTM MX 80cc:n kytkinlevyt kun ei löytynyt emc:ltä, moposportilta, npm:ltä, mc-scatterilta eikä sparewheeliltä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu