Pisti silmään kyseinen paketti hintaa olis 350 €, minkä laatuinen setti kyseessä? kannattaako?
Audio Pro CinemaRoom?
kuski__
52265
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
meinaat hankkia/olet hankkinut?
mielestäni tuossa hintaluokassa on tannoyn efx 5.1 setti parempi.
mitä mieltä noista vahvareista? entä tartteeko oikeesti noita liitäntöjä mitä 915:ssa on, kun tarttis saada tuleen ulos telkkarin (digiboksi), tallentava dvd:n äänet ja kannettavan tietokoneen äänet (esim. leffan ja pelaamisen äänet). mikäs noista olis järkivalinta?
minkä verran liitäntöjä tarvitsee. yleensä käy joka laitteella niin, että liitännät eivä riitä.
noista ei huono ole mikään, eli senkin puolesta tekisi mieli suosittaa tuota 415 mallia, koska se on halvin. jos tuntuu, että mahdollisesti tarvitset 7.1 äänet jossain vaiheessa, niin sitten 915. hintaero noilla on kuitenkin "vain" satasen luokkaa.
Hintaisekseen hyvä. Sateliitit ovat käytännössä samoja kuin Audio Pron Cinema C2 ja Allroom (200€/pari eli 500 € viidestä), vain viimeistely on erilainen eri sarjoissa. Eli saat paketissa aika edullisesti viisi varsin hyvää kaiutinta. Subbari on pettymys, mutta sehän tavallan tulee kaupan päälle.
hyvä settihän toi on hintaansa nähden... Mutta saahan tota reilusti halvemmallakin kuin 350 euroa...
Osta vahvistin tosta puolesta välistä eli 515 pinohiiri