Sisätyöpari Naantaliin

Onko kenelläkään kokemusta ja siten aitoa suositusta työparista, jolta käyvät lähes kaikki omakotitalon sisätyöt.

Tarvitsisi levyttää ja tehdä kattojen alaslaskuja.

Seinärungot ja koolaukset melkein tehtynä.

Muutoin tästä ei tule ikinä valmista!
2463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Missä päin naantalia.E-mail tai puhelinnumero?

Äänestä
  • Olemme jo löytäneet yhden työparin eli tarvetta ei tällä hetkellä ole. Tämä edellyttää tietysti, että heidän tekemänsä laatutaso täyttää erittäin vaativat toiveemme kun he aloittavat ensi viikolla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


OK-talo ei valmistu kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemusta ja siten aitoa suositusta työparista, jolta käyvät lähes kaikki omakotitalon sisätyöt.

Tarvitsisi levyttää ja tehdä kattojen alaslaskuja.

Seinärungot ja koolaukset melkein tehtynä.

Muutoin tästä ei tule ikinä valmista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu